Skład Zarządu

Małgorzata Kaniewska - Prezes Zarządu

m_kaniewska.jpg

Prezes Zarządu  Polskiej Izby Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (od 2006 – nadal), w latach 2004 – 2008 członek zarządu SPBUiR, konsultant kwartalnika „Prawo Asekuracyjne”, członek Rady Programowej Gazety Ubezpieczeniowej, radca Krajowej Izby Gospodarczej, reprezentant Izby Brokerów w Radzie Rozwoju Rynku Finansowego działającej przy Ministerstwie Finansów, z wykształcenia biolog, wykonywany zawód broker ubezpieczeniowy – uprawnienia od 1999r, studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń WSUiB w Warszawie oraz City University Business School of London, studia MBA HR WSB Toruń, studia doktoranckie SGH Warszawa Katedra Ubezpieczeń Społecznych, w przeszłości wykładowca przy ZMPD. Zainteresowania: kuchnie świata, podróże, literatura, sqash.

Leszek Niedałtowski - Wiceprezes Zarządu

Leszek Niedałtowski.jpg

Absolwent, a następnie wieloletni pracownik naukowy Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej. Absolwent podyplomowego Studium Bankowości i Finansów - Doradztwo Inwestycyjne zorganizowanego i prowadzonego przez Gdańską Akademię Bankową i Uniwersytet Gdański. Uczestniczył w kilkunastu kursach, szkoleniach i seminariach dedykowanych dla kadry menedżerskiej obejmujących m. in. taką tematykę jak Coaching, Negocjacje, Executive Briffing, Nowoczesne Zarządzanie Strategiczne, Zarządzanie Ryzykiem etc. prowadzonych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, Harvard Bussines Review i in. Prowadził seminaria i wykłady m. in. dla studentów SGH, Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz dla kadr kierowniczych czołowych polskich przedsiębiorstw. Uczestnik Polskiego Instytutu Dyrektorów. Autor wielu publikacji dotyczących tematyki ubezpieczeniowej m. in. w Gazecie Prawnej, Gazecie Ubezpieczeniowej, Gazecie Bankowej, Przeglądzie Corporate Governance, Pulsie Biznesu etc. Staż w ubezpieczeniach od 1995 roku, broker od 1998 roku. Jest prezesem Zarządu STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi odpowiedzialnym za marketing oraz wdrażanie i obsługę strategicznych programów ubezpieczeniowych.

Przemysław Konopka - Wiceprezes Zarządu

Przemysław Konopka.jpg

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej oraz Podyplomowego Studium Rzeczoznawców ds. Wycen Majątkowych na Politechnice Warszawskiej. Karierę zawodową rozpoczął w branży budowlanej w firmie Modern-Bud jako Dyrektor Zarządzający. Od 1994 związany z rynkiem ubezpieczeniowym, początkowo jako Prezes i udziałowiec spółki Asekuracja II, a następnie Prezes Zarządu Spółki BDiPU E.C.A. W latach 2000-2005 Wiceprezes Pol-Assistance Sp. z o.o. Od 2000 r.do grudnia 2016 r. Wiceprezes Zarządu Gras Savoye Polska Sp. z o.o. Od stycznia 2017 r. do dnia dzisiejszego Wiceprezes Zarządu Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. Licencjonowany broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny. Związany również z Politechniką Warszawską, gdzie prowadzi seminarium w zakresie ubezpieczeń dla sektora budowlanego. Lubi narciarstwo, windsurfing, turystykę rowerową, literaturę, podróże.

Mariusz Apelski - Członek Zarządu

Wykształcenie wyższe, absolwent doktoranckich studiów menedżerskich na Uniwersytecie Warszawskim Wydział Zarządzania. Od 1992 roku własna działalność gospodarcza w branży ubezpieczeniowej - Kancelaria Brokerska. Od 1998 roku Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Ogólnopolskiej Grupy Brokerskiej Sp z o.o. W 2007 wybrany na Członka Zarządu PIBUiR. Lubi - podróże, żeglowanie, windsurfing, motocykle.

Robert Kożuchowski - Członek Zarządu

Wykształcenie wyższe, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 1994-1996 praca jako kierownik referatu Oświaty i Kultury Urzędu Gminy. Od 1996r. praca w ubezpieczeniach. W roku 2000 powołany na Wiceprezesa, a w roku 2002 na Prezesa Zarządu firmy Inter Broker Sp. z o.o. Absolwent Podyplomowych studiów Prawa Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Andrzej Łempicki - Członek Zarządu

Wykształcenie wyższe, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Od 1995-1997 pracował w dziale obsługi ubezpieczeń grupowych na życie w PZU Życie S.A. Uprawnienia brokerskie uzyskał w 1998r. Od 1997-2003 pracował na stanowiskach menadżerskich w dwóch największych polskich firmach brokerskich. Od 2003r. zarządza własną firmą "ABRO Biuro Brokerskie", która w 2007r zajęła wysokie miejsce w rankingu - "Najlepsi brokerzy ubezpieczeniowi typowani przez przedsiębiorstwa" przygotowanym przez Instytut Analiz Gospodarczo-Ekonomicznych i opublikowanym w magazynie ekonomicznym "HOME&Market". Członek Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych oraz członek Polskiej Izby Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. W 2006r zaproszony do wpisu swojej biografi do encyklopedii "Who is Who". W 2007 wybrany na Członka Zarządu PIBUiR. Lubi: żeglowanie, turystykę, informatykę. Interesuje się motoryzacją. Aktywny gracz GPW.